شرکت بازرگانی بین المللی

مهربد تجارت

جمعه, ۳ فروردین , ۱۳۹۷
English
فارسی

موضوع بازاريابى :

جذب صاحبين مشاغل و صنوف داراى مجوز رسمى و ثبت نام آن ها در برنامه كارو ٣٦٠
هدف اين برنامه وصل كردن مشاغل در سطح ملي با يكديگر و با مشتريان ميباشد.
و خدمات آن تبليغات ،بازاريابى و جذب مشترى و فروش محصولات آن ها ميباشد.

شرايط بازاريابى:

نكته مهم:

‎توجه داشته باشيد فعاليت ما بازاريابى شبكه اى نميباشد فقط و فقط معرفى برنامه كارو ٣٦٠ به صاحبين مشاغل و در صورت تمايل صاحبين كسب و كار راهنمايي وثبت نام مشتريان در اين برنامه مى باشد.

جذب بازارياب به منظور پوشش كامل ايران از تمام شهرها و حتي روستاها صورت ميگيرد

‎۱- کارمزد حاصل از بازاریابی و ثبت نام هر مشترى ۲۰% میباشد .
‎۲- درآمد حاصل از بازاریابی ( کمسیون فروش ) هر ماه در اول ماه بعد ، بصورت خودکار به حساب شما ( کلیه کارتهای عضو شتاب ) واریز میگردد .
‎۳- صورت وضعیت عملکرد ماهانه هر بازاریاب به ایمیل ذکر شده در زمان ثبت نام آن فرد ارسال میگردد .
‎۴- در صورتی که هر بازاریاب بتواند بيشتر از سقف تعيين شده شركت در طول ماه ثبت نام نمايد ( بدون توجه به نوع پكيج ) ،۳% از مبلغ ثبت نام هاى آن ماه را كه طبق شناسه ى بازارياب مربوطه باشد بصورت پاداش نقدی دریافت میکند .( سقف تعيين شده شرکت ۱۶۰ ثبت توسط هر بازارياب در اين برنامه ميباشد تعرفه ها ثبت نام مشتريان در اين برنامه بسيار پايين ميباشد و هنگام عقد قرار داد به بازارياب اعلام ميگردد )
‎۵- دقت داشته باشید که در زمان ثبت نام اطلاعات خواسته شده را به دقت تکمیل کنید ( لازم به ذکر است که جهت استفاده از سیستم بازاریابی علاوه بر این بخش تمام اطلاعات لازم را با دقت و صحت کامل پرکنید ، تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود )
‎۶- درصورتی که اطلاعات ذکر شده خلاف واقع و جعلی باشد ، هر زمان که به این موضوع پی برده شود ، کاربر مورد نظر حذف و کلیه درامد حاصل از کمسیون ثبت نام او نیز توقیف میشود و کاربر خاطی حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت .
‎۷- دقت شود که « نام و نام خوانوادگی شخص بازاریاب باید با نام صاحب حساب و نام دارنده کارت بانکی یکی باشد ، در غیر این صورت با شخص مورد نظر طبق بند ۶ برخورد خواهد شد ».
‎۸- به هر بازارياب يك شناسه اختصاص داده ميشود تا طبق آن شناسه اقدام به ثبت نام صاحبين مشاغل در اين برنامه نمايد و همچنين گزارش ثبت نام هر بازارياب و پورسانت آن ها طبق اين شناسه محاسبه ميگردد.
‎۹- بازارياب حق دريافت هر گونه وجه نقد را ندارد و موظف است طبق تعرفه هاى اعلام شده در بروشور كه پس از تأييد شرايط و عقد قرار داد در اختيار بازارياب قرار ميگيرد تراكنش ها را بصورت آنلاين انجام دهد .
‎۱۰- در صورتي كه تعداد ثبت نام هاي بازارياب در ماه حداقل ۱۲۰ نفر باشد مبلغ ۱۰۰,۰۰۰ تومان نيز حقوق پايه به بازارياب پرداخت خواهد شد.( دقت داشته باشيد فعاليت ما بازاريابى شبكه اى نميباشد فقط و فقط معرفى برنامه كارو ٣٦٠ به صاحبين مشاغل و در صورت تمايل صاحبين كسب و كار راهنمايي وثبت نام در اين برنامه )
‎۱۱- دقت شود در صورتیکه با هریک از بندهای فوق موافق نیستید ، اقدام به ثبت نام ننمایید . چون ثبت نام شما به منزله تایید کلیه بندهای این توافق نامه میباشد .

اینجانب کلیه قوانین و ضوابط بالا را خوانده و میپذیرم


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت بین المللی مهربد تجارت می باشد .